«Прошу, не варто звинувачувати Рому». Мати Софії Сапеги отримала перші листи від доньки з СІЗО

Мати затриманої у Білорусі подруги Романа Протасевича Софії Сапеги Ганна Дудич отримала перші листи від доньки з СІЗО КДБ.

Фрагменти листів опублікувала Російська служба Бі-бі-сі, вони були написані 1 і 3 червня. Сапега просить не звинувачувати Романа Протасевича в тому, що трапилося.

«Сьогодні третє число, день, коли я повинна була вранці захистити магістерську дисертацію, а ввечері відправитися з Ромою в ресторан, пити шампанське, їсти пасту, зустрічати літо, цілуватися і любити. Однак вийшло все трохи інакше. Замість цього вранці я поснідала кашею, потренувалася, а ввечері випила чай з печивом. Одна.

Не було захисту, не було Роми, ресторану і холодного шампанського. Не було свята і любові. Але зате був чай. Про це дуже гірко думати, але здається, в житті ще багато всього трапиться, а я це пропущу. Я ніколи не вірила в віщі сни та інше. Але ... в ніч перед вильотом з Афін Ромі приснився сон, що ми приземляємося в Мінську. Він раніше говорив, що йому сняться віщі сни. Шкода тільки, що це був один з них.

Прошу, не варто звинувачувати Рому в тому, що все так вийшло. Він оберігав і дбав проЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/188951/2021-06-09-proshu-ne-varto-zvynuvachuvaty-romu-maty-sofii-sapegy-otrymala-pershi-lysty-vid-donky-z-sizo/