Меган таємно дзвонила Кейт Міддлтон в спробі налагодити відносини з королівською родиною

Налагодити стосунки з членами королівської сім'ї після свого скандального інтерв'ю 39-річної Меган Маркл і 36-річному принцу Гаррі поки так і не вдалося. Однак інсайдери стверджують, що герцоги Сассекські дуже хочуть повернути прихильність британських родичів.

За словами джерел, Меган зрозуміла, що її невістка Кейт Міддлтон має великий вплив в королівській родині, тому вирішила діяти через неї.

"Меган таємно зв'язалася з Кейт, так як розуміє, що єдиний спосіб для них з Гаррі налагодити відносини з сім'єю - це привернути Кейт на свою сторону",- заявив інсайдер.

За його словами, герцогиня Кембриджська не хоче втручатися в конфлікт, однак сподівається, що він буде залагоджено.

"Кейт вважала за краще б триматися подалі від будь-яких секретних переговорів, так як вона боїться, що все, що вона скаже, може бути використано проти неї. Але вона хоче спокою і миру для всіх, особливо з огляду на те, скільки болю все це завдало Вільяму, Чарльзу і королеві. Її єдиний розумний рада для Меган і Гаррі полягає в тому, щоб вони раз і назавжди припинили робити свої емоційні публічні заяви,"- зазначив він.

Кажуть, що Кейт Міддлтон вже намагалася помирити свого чоловіка і його брата на похоронах їх діда принца Філіпа і зробила все, щоб вони нарешті поговорили. А її дядько Гері Голдсміт назвав герцогиню справжнім миротворцем, зазначивши, що тільки вона здатна врегулювати конфлікт в королівській родині.

Нагадаємо, що в тому самому інтерв'ю Опрі Уїнфрі Меган і Гаррі розповіли, що зіткнулися з проявом расизму з боку одного з членів королівської сім'ї, а також заявили, що Меган відмовили в психологічної допомоги, коли вона в цьому дуже потребувала.

Крім того, герцогиня Сассекська заявила, що це Кейт Міддлтон довела її до сліз напередодні весілля з Гаррі (правда, Кейт потім вибачилася за це і надіслала їй квіти), а не навпаки, як про це писали в ЗМІ.

Знаком того, що пара хоче налагодити відносини з королівською родиною, можна також вважати той факт, що своєї новонародженої дочки вони дали ім'я Лілібет Діана в честь її прабабусі та бабусі (Лілібет - прізвисько королеви Єлизавети II).

Перш ніж назвати так дочку, принц Гаррі питав на це дозволу у своєї бабусі. Відмовити в цьому улюбленому онукові вона, звичайно, не смола