У Росії фонд і штаби Навального визнали екстремістськими організаціями

Мосміськсуд визнав Фонд боротьби з корупцією, Фонд захисту прав громадян і штаби Олексія Навального екстремістськими організаціями. Про це повідомляє УНН з посиланням на телеканал “Дождь”.

Деталі

Суд також постановив, що рішення про заборону діяльності ФБК і штабів Навального підлягає негайному виконанню.

“Команда 29” повідомляла, що суд відмовився задовольнити клопотання адвокатів і викликати в суд Олексія Навального, так як його права “позовом не будуть зачіпатися”. Захисту також відмовили у відводі судді і виклик до суду прокурора Москви Дениса Попова, який подав позов про визнання ФБК екстремістською організацією.

Нагадаємо

У квітні прокуратура Москви вимагала визнати ФБК, Фонд захисту прав громадян і штаби Навального екстремістськими організаціями. За версією відомства, соратники Навального хочуть “створити умови для зміни основ конституційного ладу, в тому числі з використанням сценарію” кольорової революції“.

29 квітня Леонід Волков оголосив про закриття штабів Навального. Волков пояснив, що подальша робота прихильників політика в будь-якому статусі буде приречена на провал і “підведена під статтю про екстремізм”.