Ілона Маска та інших мільярдерів запідозрили у недостатній сплаті податків: хто "злив" інформацію

Податкові органи США почали розслідування через витік податкових даних мільярдерів, серед яких гендиректор Berkshire Hathaway Уоррен Баффет, голова Amazon Джефф Безос, ексмер Нью-Йорка Майкл Блумберг і глава Tesla Ілон Маск. Проаналізувавши податкові декларації, журналісти дійшли висновку, що 25 найбагатших громадян США платили значно менший податок на прибуток, ніж повинні були за загальними правилами.

Про це повідомляє The Financial Times (FT).

При сумарному зростанні статків на 401 млрд доларів з 2014 до 2018 року мільярдери сплатили 3,4 % федерального податку, або 13,6 млрд доларів. За даними ProPublica, менше всіх щодо власних доходів заплатив Баффетт - 23,7 млн доларів ​​проти зростання стану на 24,3 млрд, що еквівалентно ставкою 0,1 %.

Відповідно до податкового законодавства США, зростання вартості активів не вважається доходом доти, поки ті не були продані. У сукупності з прийомами оптимізації податків це дозволило мільярдерам платити їх за значно меншою ставкою, ніж звичайним американським сім'ям.

Прессекретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі заявила, що будь-яке несанкціоноване розкриття конфіденційної урядової інформації є незаконним і сприймається дуже серйозно. Але при цьому витік показав, що “необхідно зробити більше для того, щоб корпорації та приватні особи” платили “більше своєї справедливої ​​частки” у вигляді податків.

Джерело, яке передало дані, та його мотиви залишаються невідомими. Той, хто надав інформацію виданню, заявив, що мотивувався тим, як воно висвітлює роботу IRS і збір податків

“Ми допускали, що отримана інформація могла надійти від державного діяча, недружелюбно налаштованого до інтересів Америки”, - зазначили в матеріалі.

Нагадаємо:

8 червня Міністерство юстиції зареєструвало наказ Мінфіну “Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності”. Згідно з ним структура власності є офіційним документом, який з метою встановлення кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи має в обов’язковому порядку надаватись державному реєстратору.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.