В російському МЗС не бачать підстав для перегляду списку недружніх країн

Заступник голови МЗС Росії Сергій Рябков заявив, що список недружніх країн, який очолюють США, переглядатись не буде. Щоб Росія виключила США зі списку, Вашингтон повинен "припинити проводити недружню політику".

Поки немає підстав очікувати, список недружніх країн, в який Москва включила США і Чехію, буде переглядатися. Про це в інтерв'ю "РИА Новости" сказав заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков.

"До цього розпорядження просто не було юридичної бази, тепер вона з'явилася, і, відповідно, немає ніяких підстав очікувати, що перелік буде переглядатися", - повідомив Рябков.

За його словами, щоб Росія виключила США зі списку, Вашингтон повинен "припинити проводити недружню політику". Рябков зазначив, що під ворожою політикою мається на увазі наступ на російські зовнішньополітичні та економічні інтереси, постійне втручання у внутрішні справи країни, а також протидія партнерству з Москвою на міжнародній арені і зусиллям Росії у сфері інтеграції.

Нагадаємо, що список недружніх Росії країн очолюють США. Також ASPI news повідомляло, що російські пропагандисти показали попередній список так званих "недружніх" для РФ країн. Крім України та США мова йде про Велику Британію, Польщі, Чехії, Канаді, Литві, Латвії, Естонії, Австралії.