Росії суд визнав "Фонд боротьби з корупцією" Навального екстремістською організацією

У Росії Московський міський суд визнав Фонд боротьби з корупцією (ФБК), Фонд захисту прав громадян і "Штаби Навального" екстремістськими організаціями. Засідання проходило в закритому режимі, суд відмовився розсекретити матеріали позову прокуратури до ФБК про визнання фонду екстремістським.

Мосміськсуд визнав Фонди й "Штаби Навального" екстремістськими організаціями. Про це повідомила "Нова газета" напередодні.

Захисники ФБК, а також представники Мін'юсту і МВС перебували в суді дванадцять з половиною годин. Суд відмовився розсекретити матеріали позову прокуратури до ФБК про визнання фонду екстремістським. В ході розгляду прокуратура, як докази у справі, надала судді порожні аркуші. Захист вимагав вилучити їх з матеріалів справи.

"Рішенням суду ліквідовані некомерційні організації ФБК і ФЗПг, заборонена діяльність громадського руху "Штаби Навального". Суд постановив, що рішення про припинення діяльності організацій підлягає негайному виконанню", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в Білому домі заявили, що особиста зустріч президента США Джо Байдена і глави РФ Володимира Путіна, є найбільш ефективним способом зрозуміти плани та наміри Кремля по ситуації в різних сферах. Також ASPI news повідомляло, що президент Володимир Зеленський на зустрічі з делегацією сенаторів США заявив, що зупинити будівництво "Північного потоку-2" здатні тільки США і Джо Байден.