Польські спецслужби заарештували російського шпигуна

У Польщі заарештували чоловіка, який підозрюється в шпигунстві на Російську Федерацію. Діяльність шпигуна була частиною пропагандистських і дезінформаційних проектів, вчинених Росією з метою послабити позиції Польщі в ЄС та на міжнародній арені.

У Польщі заарештували підозрюваного в шпигунстві на Росію. Про це йдеться в повідомленні на сайті Генеральної прокуратури Польщі.

Повідомляється, що заарештували Януша Н. в кінці травня в Варшаві за звинуваченням у шпигунстві, йому загрожує до десяти років позбавлення волі. За його місцем проживання і в офісах, пов'язаних з ним людей провели обшуки, в ході яких вилучили велику кількість носіїв інформації та грошові кошти на суму понад 300 тисяч злотих (понад 80 тисяч доларів США).

"У ході розслідування прокурор встановив, що підозрюваний діяв на користь Росії, активізувавши свою діяльність після того, як його спільник був раніше затриманий за підозрою в шпигунстві. Януш Н. за завданням співробітників російської розвідки намагався встановити контакт з польськими та закордонними політиками, в тому числі з тими, хто працює в Європарламенті, що було частиною російських пропагандистських і дезінформаційних проектів, зроблених з метою послабити позиції Республіки Польща в ЄС і на міжнародній арені", - відзначили в прокуратурі.

Нагадаємо, що СБУ припинила потужну вірусну атаку на держоргани України. Завербований український хакер повинен був надіслати українським чиновникам замаскований файл зі шпигунським програмним забезпеченням. Також ASPI news писало, що Путін провокує росіян на ненависть до України, Зеленського та всього світу.