У Франції судитимуть чоловіка, який дав ляпаса Макрону

У четвер, 10-го червня, у Франції розглянуть справу чоловіка, який нещодавно дав ляпаса президенту країни Еммануелю Макрону. 28-річний нападник під час слухань підтвердив свої дії.

Про це повідомляє Euronews.

Інцидент стався під час візиту президента до школи гостинності Дром. Після цього поліція затримала Дам’єна Т. та його соратника Артура К. За словами прокурора Алекса Перріна, підозрюваний є наближеним до руху “жовтих жилетів” (протестний рух у Франції, учасники якого вимагають відставки Макрона - ред.) та поділяє ультраправі думки. Він пояснив, що арештований діяв інстинктивно, щоб висловити невдоволення президентом.

Крім того, прокурор наголосив, що обвинувачені є членами груп, що пов’язані з “бойовими мистецтвами та середньовіччям”. Крім того, Артур К. був раніше судимий через те, що у нього вдома знайшли зброю, яку він зберігав незаконно.

Нагадаємо:

Інцидент з Макроном стався у вівторок, 8 червня, після відвідування ним ліцею в комуні Тен-л'Ермітаж. На кадрах видно, як президент підходить до присутніх людей, щоб привітатися і потиснути їм руки, як зненацька один з чоловіків дає йому ляпаса.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.