Ізраїль став першою в світі країною, яка повністю заборонила продаж хутрових виробів

Міжнародна організація із захисту тварин PETA назвала указ «історичною перемогою»

Влада Ізраїлю заборонила торгівлю натуральним хутром. Ця галузь є причиною загибелі сотень тисяч тварин по всьому світу і призводить до «невимовних страждань», заявила міністр екології Гіла Гамліель в середу, 9 червня, після підписання відповідного указу, передає Deutsche Welle.

Це рішення зробить ізраїльський ринок модного одягу більш дружелюбним до навколишнього середовища, зазначила вона.

Попередні спроби зустрічали відсіч з боку ізраїльських політичних сил релігійного спрямування. Заборона набуде чинності через 6 місяців і не поширюється на наукові, освітні та релігійні потреби.

Ізраїль став першою у світі державою, що зважилася на цей крок. Однак аналогічні заборони діють в деяких країнах на регіональному рівні – в тому числі в американському штаті Каліфорнія і бразильському штаті Сан-Паулу.

Міжнародна організація із захисту тварин PETA назвала указ «історичною перемогою». Позиція влади захистить незліченну кількість лисиць, норок, кроликів та інших тварин, впевнені активісти.

Нагадаємо, стало відомо, що на додачу до десятків інших світових брендів модні будинки Alexander McQueen і Balenciaga відмовляються від натурального хутра.

Про те, чому хутрові ферми, і не лише вони, шкодять екології – в матеріалі Mind «Викинь шубу, здавай макулатуру і ставай вегетаріанцем: що робити, щоб врятувати світ».