Байден і Джонсон провели першу зустріч

Президент Сполучених Штатів Джо Байден і прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон провели першу очну зустріч. В ході неї лідери обговорили Китай, Іран і Росію.

Про це повідомляє прес-служба уряду Британії.

Зокрема, Байден і Джонсон обговорили важливість відносин між Великобританією і США для захисту громадян, підвищення процвітання в обох країнах і просування цінностей по всьому світу.

Вони обговорили ряд питань зовнішньої політики, включаючи Афганістан, Китай, Іран і Росію.

Основною темою переговорів Джонсона і Байдена були відносини США і Британії.

“Прем’єр-міністр і президент обговорили важливість відносин між Великобританією і США щодо захисту наших людей, підвищення добробуту в обох країнах і просування наших цінностей по всьому світу”, – йдеться в повідомленні.

Джонсон і Байден підтвердили рішення розвивати співпрацю далі, розширюючи торгівлю і просуваючись до майбутньої угоди про вільну торгівлю між Великобританією і США.

“Відзначаючи важливість не тільки комерційних, але і людських зв’язків між Великобританією і США, вони також домовилися працювати над відновленням поїздок і продовжувати обмінюватися інформацією, яка допоможе перемогти поширення коронавірусу в наших країнах і на міжнародному рівні”, – йдеться в повідомленні.

Лідери погодилися, що ЄС і Великобританія несуть відповідальність за спільну роботу і пошук прагматичних рішень для забезпечення безперешкодної торгівлі між Північною Ірландією, Великобританією і Республікою Ірландія.

Нагадаємо, зустріч президентів США Джо Байдена і Росії Володимира Путіна офіційно пройде на женевській віллі Ла Гранж.

Як відомо, президенти США і Росії Джо Байден і Володимир Путін можуть обговорити ситуацію в Україні під час зустрічі в Женеві.

Раніше повідомлялося, що під час зустрічі Байден і Путін також обговорять питання кібербезпеки.

Також державна рада Женеви ввела заборону на польоти безпілотників над містом і всією територією Женевського кантону у зв’язку з зустріччю президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна. Заборона діятиме з 14 до 17 червня.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.