На кордоні Азербайджану та Вірменії сталася перестрілка

Міністерство оборони Вірменії повідомило, що збройні сили Азербайджану відкрили вогонь по вірменським військовим на кордоні у Гехаркунікській області країни.

Міноборони Азербайджану, у свою чергу, заявило, що Єреван умисно загострює ситуацію на кордоні напередодні позачергових парламентських виборів у Вірменії 20 червня, повідомляє УНН.

«Міністерство оборони Вірменії розповсюдило повідомлення про обстріл підрозділів збройних сил Азербайджану в напрямку Кельбаджарського району вірмено-азербайджанського державного кордону. Факт обстрілу озброєними силами Вірменії позицій наших збройних сил знайшов своє підтвердження», - зазначає військове відомство Азербайджану.

Внаслідок обстрілу загиблих і постраждалих серед особового складу азербайджанської армії немає.

«Цей факт ще раз доводить, що вірменська сторона умисно продовжує політику загострення ситуації і здійснення військових провокацій на державному кордоні двох країн напередодні виборів. Відповідальність за інцидент повністю лежить на вірменській стороні», - йдеться у заяві.

Нагадаємо, 27 травня вранці в Азербайджані заявили про порушення кордону диверсантами з Вірменії. Азербайджанська армія захопила в полон шістьох вірменських військовослужбовців. Прем’єр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що азербайджанці викрали солдатів його армії, коли ті проводили роботи з мінування кордону.

Також Азербайджан заявив про запобігання спробі теракту з боку Вірменії. Крім того, кордон з Азербайджаном намагалися перейти відразу кілька разведгрупп вірменських військовослужбовців, частина з них зникла.

Наприкінці травня міністр закордонних справ Вірменії Ара Айвазян подав у відставку після шести місяців перебування на посаді на тлі зростання прикордонної напруженості з Азербайджаном.