Російський акціоніст влаштував стрілянину на Красній площі

Російський акціоніст Павло Крисевич влаштував стрілянину на Красній площі. Спочатку він зробив два попереджувальні постріли, а потім собі в голову.

Про це повідомляє Telegram-канал Readovka.

Як повідомляється, перед цим акціоніст зробив два попереджувальні постріли в повітря, а потім собі в голову. Його відразу ж повалила і повела поліція.

Перед акцією Павло Крисевич поділився з редакцією Readovka своїм маніфестом, який закінчувався фразою: «Перед кремлівською завісою пролунає постріл».

Павло Крисевич відомий своїм перформансом на підтримку політв'язнів, який він влаштував 6 листопада 2020 року біля будівлі ФСБ на Луб'янці.

Тоді його розіп'яли на хресті в образі Ісуса Христа і підпалили, кидаючи у вогонь томи кримінальних справ. За ту акцію протесту Крисевич отримав 15 діб адміністративного арешту, а потім його відрахували з економічного факультету Російського університету дружби народів.

Раніше представники громадської організації «Барви життя» і жителі центру Києва вийшли на акцію протесту до ботсаду Фоміна університету Шевченка. Скандал почався після проведеної вейп-вечірки з великою кількістю диму.

Під Києвом в місті Буча протестуючі перекрили Варшавську трасу (М-07 Київ - Ковель - Ягодин) в місті Буча, виступаючи проти забудови іншого міста -супутників столиці - Ірпеня.

у Празі від 10 до 20 тисяч людей вийшли на вулиці в знак протесту проти політики президента Мілоша Земана щодо Росії.