На Червоній площі в Кремлі активіст "вистрілив" собі в голову: хто такий Крисевич і що з ним

Вистрілив собі в голову під вікнами Путіна - такий перформанс влаштував на Червоній площі в Москві активіст Павло Крисевич. Він зробив два постріли в повітря, а потім собі "в голову". Так він показав, як в Росії пригнічують свободу слова.

Про це повідомили у Telegram-каналі "Readovka".

Крисевича миттєво затримали, а разом з ним і журналістку видання Sota Ніку Самусик, яка знімала перформанс на відео. До них виїхав адвокат Сергій Тельнов.

https://t.me/navideovidno/23041

У соцмережах повідомили, що Крисевич планував акцію на підтримку політв'язнів, маніфест якої закінчується фразою "перед кремлівською завісою буде постріл". Там же йдеться, "що постріл — єдиний спосіб позбутися страху і репресій".

Подруга активіста Анастасія Михайлова каже, що хлопець не постраждав, пістолет був заряджений холостими патронами.

Хто такий Крисевич

Хлопець прославився тим, що 5 листопада торік влаштував перформанс біля головної будівлі ФСБ в Москві. Помічники активіста "розіп'яли" його як Ісуса Христа. Навколо хреста розклали томи політично мотивованих кримінальних справ, які підпалили інші активісти, одягнені в плащі з написом "ФСБ".

Незабаром до учасників акції підійшли правоохоронці і попросили всіх присутніх розійтися, проте Крисевич відмовився це зробити, після чого був затриманий. Наступного дня його заарештували на 15 діб, визнавши винним за статтею про невиконання законних вимог співробітників поліції.

Після цього Крисевича пригрозили відрахувати з РУДН.

Однак, активіста це не зупинило і вже в серпні 2020 року він "повісився" за допомогою троса на Троїцькому мосту в Санкт-Петербурзі на підтримку політв'язнів Росії і Білорусії.

Нагадаємо:

Російський опозиціонер Дмитро Гудков заявив, що питання про його повернення в Росію при більш сприятливих обставинах не на часі. За його словами, від нього вирішили позбутися через президентські вибори в країні, які відбудуться в 2024-му році.

Гудков розповів Володимир Путін спочатку дає шанс покинути країну, а вже після цього саджає у в'язницю.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.