Зустріч Байдена і Путіна: Швейцарія на три дні за частково закриє повітряний простір

Швейцарія частково закриє повітряний простір над Женевою з 15 по 17 червня через зустріч президента США Джо Байдена з російським президентом Володимиром Путіним, яка проходитиме на віллі Ла Гранж.

Про це йдеться в повідомленні Федеральної ради Швейцарії.

Військово-повітряні сили забезпечать посилене спостереження за повітряним простором. Обмеження діятимуть з 08:00 15 червня до 17:00 17 червня за місцевим часом у районі над площею Націй у Женеві. Це обмеження не стосується комерційних рейсів з міжнародного аеропорту Женеви.

«Оскільки це міжнародна зустріч на високому рівні, такі заходи необхідні для забезпечення безпеки, крім того, Швейцарія має забезпечувати захист людей, які перебувають під захистом міжнародного права, у тому числі глав держав США і Росії», – йдеться в повідомленні.

Крім того, у місті розгорнуть додаткове угруповання з тисячі військовослужбовців для підтримки місцевої поліції. Зокрема, армія візьме на себе захист іноземних представництв і підтримає поліцію кантону Женева в області повітряного і морського транспорту.

Нагадаємо, зустріч Байдена і Путіна має відбутися на віллі Ла Гранж 16 червня. Байден під час зустрічі з Путіним планує ще раз підтвердити прихильність США територіальній цілісності України.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS