У Дагестані силовики взяли штурмом притулок для жінок, які втекли від насильства

Силовики з Чечні взяли штурмом розташовану в Махачкалі квартиру-притулок, де ховалися постраждалі від домашнього насильства жінки.

Про це пише «Кавказ.Реалії».

Відзначається, що рейди проводилися за підтримки дагестанських колег. Силовики шукали чеченську дівчину, яка втекла в Дагестан. Підозрювану разом з активістами з шелтеру затримали і доставили в відділенні поліції.

При цьому до штурму правоохоронці запевняли, що хотіли лише взяти пояснення у дівчини, але навряд їм відкрили двері, вони увірвалися всередину.

Як повідомила правозахисниця Світлана Анохіна, поліцейські і невідомі чоловіки тягали дівчину за ноги і руки, кілька разів ударили її, а інших жінок насильно виволокли.

«Тікаючи (з Чечні - ред.), вона залишила відео з проханням не шукати її, не повідомляти про її місцезнаходження рідним, закинула на сайт МВС. Але чи то не отримала поліція цей запис, вони вирішили знехтувати нею, як часто трапляється, і все-таки її подали в розшук», - розповіла Анохіна в інтерв'ю.

За її словами, дівчина втекла з рідних місць після того, як опублікувала «якісь посади в інтернеті, то чи феміністичної спрямованості, то чи атеїстичної».

Анохіна підкреслила, що правозахисники мають намір звернутися до поліції або Слідчому комітету.