У Коста-Риці на судні серед плитки виявили понад 4 тонни кокаїну

Поліція Коста-Рики 18 липня вилучила велику партію кокаїну, виробленого у Колумбії. Правоохоронці знайшли на судні 4,3 тонни кокаїну, захованого серед керамічної плитки. Це другий найбільший нарковантаж у країні за всю історію.

Як повідомляє Reuters, партію наркотиків виявили на борту комерційного контейнеровоза, завантаженого керамічною плиткою, який прибув до костариканського порту Мойн з колумбійського порту Турбо.

Як зазначили у міністерстві безпеки країни, у Коста-Риці з початку року вилучили вже близько 40 тонн марихуани та кокаїну і сподіваються перевищити показники минулого року.

Влада Коста-Рики побоюється, що одна з найстабільніших країн Латинської Америки в останні роки могла стати важливою транзитною країною для колумбійських наркокартелів для транспортування "товару" до Європи.

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!