У Білорусі силовики прийшли з обшуками до видання «Регіональна газета» в Молодечно

У понеділок, 19 липня, білоруські силовики прийшли з обшуками в редакцію незалежного видання «Регіональна газета» міста Молодечно Мінської області.

Як повідомляє «Білоруська асоціація журналістів», співробітники видання Зоя Хруцька і Настасья Уткіна не виходять на зв'язок. Крім того, вранці силовики приходили додому до головного редактора видання Олександра Манцевича. Його разом з дружиною відвезли на допит.

У Білорусі триває хвиля обшуків у журналістів і в редакціях недержавних видань. За останні 10 днів відбулось понад 60 обшуків. Обшуки проводились здебільшого у журналістів білоруської редакції «Радіо Свобода» та каналу «Белсат».

Зокрема, в офісі білоруської служби «Радіо Свобода» у Мінську правоохоронці виламали двері та вилучили в редакції майже всю техніку. Також силовики затримали журналістів, які працюють у редакції, або були з нею раніше пов'язані. Зокрема, це Олег Груздзілович та Інна Студзінська.

У КДБ Білорусі назвали обшуки та затримання журналістів незалежних медіа «зачисткою країни від радикалів».

З 2020 року у Білорусі тривають репресії післяЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/190308/2021-07-19-u-bilorusi-sylovyky-pryyshly-z-obshukamy-do-vydannya-regionalna-gazeta-v-molodechno/