У Білорусі ув’язнених співробітників порталу «Наша Ніва» підозрюють у «несплаті комунальних послуг»

Головного редактора білоруського порталу «Наша Ніва» Єгора Мартиновича та його колег, керівника відділу реклами Андрія Скурка і головреда журналу «Наша історія» Андрія Динька підозрюють у «несплаті комунальних послуг».

Як повідомляє білоруська редакція «Радіо Свобода», співробітники порталу затримані ще на три доби через нову підозру у «заподіянні майнової шкоди без ознак крадіжки, що карається обмеженням волі або колонією до 5 років».

Зміст підозри полягає в тому, що оплата комунальних послуг за приміщення редакції була нібито за тарифами для фізичних осіб, однак, юридичні особи повинні сплачувати рахунки за іншими тарифами. Збиток, який нібито був завданий Міністерству енергетики оцінюється у 3500 білоруських рублів.

Також за гратами залишається головний бухгалтер порталу Ольга Ракович, проте невідомо, чи також вона проходить підозрюваною за цією статтею.

8 липня 2021 року чотирьох співробітників редакції було затримано на 10 діб за ч. 1 ст. 342 КК Білорусі (Організація або підготовка дій, що грубо порушують громадський порядок, або участь в них). Жодних запобіжних заходівЧитати все за адресою:https://detector.media/community/article/190313/2021-07-19-u-bilorusi-uvyaznenykh-spivrobitnykiv-portalu-nasha-niva-pidozryuyut-u-nesplati-komunalnykh-poslug/