В Білорусі учасники «радикальних чатів» отримали від 5 до 9 років колонії посиленого режиму. Один з чатів – «Подработка Мінськ»

19 липня у Білорусі 11 учасникам телеграм-чатів «радикального спрямування» винесли вирок. Їх засудили на терміни від 5 до 9 років колонії посиленого режиму. Про це пише правозахисний центр «Вясна».

Під час оголошення вироків з в'язнів не зняли кайданки. Кілька з них, а також деякі слухачі в залі вигукнули "Живе Білорусь!". ВОни отримали такі терміни, які запрошувало обвинувачення.

Всіх їх звинуватили в участі в телеграм-чаті «радикального спрямування». У свідченнях фігурують кілька чатів – зокрема, "ОГСБ", "Подработка Мінськ", "100", "101".

Правозахисники повідомляють, що прокуратура також звинувачувала учасників чату в намірі «пошкодити або знищити три "Табакерки"».

По 5 років позбавлення волі в колонії посиленого режиму запросили для:

23-річного оптика Артема Косаківського;

37-річноого Дмитра Ластовського;

31-річного Дмитра Жебуртовіча;

По 8 років позбавлення волі в колонії посиленого режиму запросили для:

40-річного будівельника Павла Недбайла;

33-річного архітектора та дизайнера Ростислава Стефановича;

26-річного зварника Євгена Пропольського;

23-річного ОлександраЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/190317/2021-07-19-v-bilorusi-uchasnyky-radykalnykh-chativ-otrymaly-vid-5-do-9-rokiv-kolonii-posylenogo-rezhymu-odyn-z-chativ-podrabotka-minsk/