Де і як проводять літню відпустку Меган Маркл і принц Гаррі?

Відтоді, як в минулому році Меган і Гаррі покинули Великобританію і переїхали до Каліфорнії, щоб почати нове життя, вони жодного разу не покидали меж своєї розкішної резиденції заради відпустки. І в черговий раз доводять - максимальна конфіденційність щодо їхнього особистого життя для них понад усе. А забезпечити безпеку і секретність вони можуть лише в житловому районі Монтесіто. Тому свою відпустку королівська пара з двома дітьми все-таки вирішила знову провести в Каліфорнії.

Як зізнався принц в своєму інтерв'ю Опрі Вінфрі, одне з його найулюбленіших захоплень - кататися на велосипеді і проводити час на свіжому повітрі на пляжі разом зі своїми дітьми та вихованцями. Швидше за все, саме цим він і займеться у вільний час в серпні.

Незважаючи на те, що Меган і Гаррі, схоже, застосували «правило чотиримісячної декретної відпустки» (вони ввели його для всіх співробітників Фонду Archewell), онук Єлизавети II також займає роль директора по впливу в стартапі BetterUp. Тому йому, можливо, доведеться повернутися на роботу достроково.

Відпустка по догляду за дитиною герцогів Сассекських може закінчитися в кінці вересня, коли Меган Маркл планує свій перший, з моменту «втечі», візит до Великої Британії. Як повідомляє видання Daily Mail, герцогиня Сассекська відправиться в Лондон, щоб разом з чоловіком вшанувати пам'ять принцеси Діани. Таким чином, монарша родина може познайомитися з маленькою Лілібет, яку бачили лише під час відеодзвінка.