В Ізраїлі заявили про ракетний обстріл з боку Палестини: що відомо

На півночі Ізраїлю завили сирени через ракетну атаку. Сили оборони Ізраїлю заявили про те, що по регіону Західної Галілеї були випущені дві ракети з Лівану рано вранці у вівторок, 20 липня, після чого армія відкрила вогонь у відповідь по джерелу пусків.

Як повідомляє Times of Israel, одна з ракет була перехоплена ізраїльською системою протиракетної оборони «Залізний купол», а друга впала на відкритій місцевості недалеко від узбережжя. Повідомлень про поранення або пошкодження не надходило, а в армії заявили, що в даний час немає спеціальних інструкцій для жителів регіону.

Ізраїльські військові вважають, що ракети були випущені палестинським угрупуванням на півдні Лівану, а не могутнім терористичним угрупуванням «Хезболла».

«Однак «Хезболла» зберігає жорсткий контроль над південним Ліваном, тому малоймовірно, що така атака буде проведена з цього району, принаймні, без її мовчазного схвалення», - йдеться в повідомленні.

У відповідь армія Ізраїлю зробила у відповідь удар з артилерійських знарядь по джерелу ракетного обстрілу в районі Ваді-Хамул в Лівані.