Вірменські війська обстріляли азербайджанську автономію Нахічевань

Мілітаристсько-реваншистські сили в Єревані не можуть визнати свою поразку у торішній війні за Карабах, тому провокують новий конфлікт. Про це йдеться на офіційному сайті міністерства оборони Азербайджану у зв'язку з обстрілами Садарацького району Нахічеванської автономної республіки.

У Баку наголошують, що збройні сили Вірменії здійснили сплановану вогневу провокацію з метою викликати симетричну відповідь у свій бік.

«Починаючи з 17:00 19 липня вірменські війська інтенсивно обстрілювали позиції нашої армії, розташовані на прикордонній території Нахічеванської автономії, зі зброї різного калібру. Азербайджанським збройним силам вдалося припинити цю ворожу провокацію. Станом на тепер ситуація у вказаному районі стабільна, оперативні умови знаходяться під контролем наших підрозділів», — прокоментували у пресслужбі міноборони Азербайджану.

У наслідок інциденту один азербайджанський військовослужбовець отримав поранення у ногу; його одразу евакуювали до найближчого медичного закладу.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що роки вірменської окупації перетворили квітучу землю Нагірного Карабаху на зруйноване попелище, що потребує негайного відновлення.