У Білорусі влада заморозила рахунки «Білоруської асоціації журналістів»

У Білорусі влада заморозила проведення будь-яких операцій по банківським рахункам «Білоруської асоціації журналістів».

«Сьогодні (вівторок, 20 липня – Ред.) стало відомо, що з дня обшуку в офісі журналістської організації, за рішенням Центрального апарату Слідчого комітету, всі операції з рахунком "БАЖ "обмежені», – повідомила «БАЖ» у Telegram.

У червні 2021 року Мін'юст Білорусі розпочав перевірку діяльності «Білоруської асоціації журналістів», вимагаючи від «БАЖ» надати протягом двох днів «тисячі документів».

«БАЖ» назвала вимоги влади необгрунтованими і негайно направила скаргу міністрові юстиції з проханням надати асоціації «адекватні терміни подачі документів».

14 липня білоруські силовики прийшли до офісу «БАЖ» з обшуками, виламавши вхідні двері.

15 липня Мін'юст Білорусі виніс попередження «БАЖ» через «несвоєчасне надання документів». Правоохоронці опечатали офіс асоціації.

«Білоруська асоціація журналістів» заснована у 1995 році, об'єднує понад 1300 журналістів, редакторів, фотографів, видавців, і є членом Міжнародної та Європейської федерацій журналістів.Читати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/190342/2021-07-20-u-bilorusi-vlada-zamorozyla-rakhunky-biloruskoi-asotsiatsii-zhurnalistiv/