Заарештованому за пост у Facebook білоруському журналісту Павлу Виноградову дали ще 30 діб

Білоруського журналіста і ведучого програми «Гэта ж Вінаград» (на телеканалі «Белсат») Павла Виноградова заарештували на 30 діб за статтею про несанкціоновані акції.

Про це повідомила його дружина Світлана Виноградова та «Медиазона».

Слід зазначити, силовики затримали Виноградова 5 липня. Причиною був пост від 8 травня, в якому він закликав не йти на акції протесту 9 травня.

Однак у суді розцінили цей пост як заклик вийти на несанкціоновану акцію. Батько Виноградова вважає це помстою силовиків сину.

Тоді ж в ході обшуків у нього вилучили всю техніку. 7 липня чоловіка заарештували на 15 діб. За словами Світлани, під час огляду будинку вилучили табличку з назвою вулиці й номером будинку:

«Павло Виноградов затриманий за пост в фб від 8 травня. Там, на думку, міліції міститься заклик до виходу на акцію. Завтра суд, вилучили техніку, наклейку "Погоня", яку якісь лиходії повісили на нашу поштову скриньку і табличку з номером будинку в бчб тонах», – написала Світлана.

Однак 20 липня його дружина повідомила, що йому дали ще 30 діб, а той самий пост від 8 травня перевірятимуть наЧитати все за адресою:https://detector.media/community/article/190353/2021-07-20-zaareshtovanomu-za-post-u-facebook-biloruskomu-zhurnalistu-pavlu-vynogradovu-daly-shche-30-dib/