Експерти назвали найкращі авіакомпанії світу

Перевізників оцінювали за відгуками пасажирів, якістю послуг, заходів в умовах пандемії

Австралійське агентство AirlineRatings.com, що спеціалізується на оцінці безпеки і якості послуг пасажирських авіаперевезень, представило щорічний рейтинг найкращих авіакомпаній світу, передає Коммерсант.

Авіаперевізники оцінювалися за рядом критеріїв, включаючи відгуки про них пасажирів, асортимент пропонованих послуг, вік повітряного парку, а також заходи, що вживаються авіакомпаніями в умовах пандемії COVID-19.

За оцінками експертів AirlineRatings.com, найкращою в нинішньому році стала авіакомпанія Qatar Airways, яка змістила з першого місця багаторічного лідера Air New Zealand.

У числі аргументів на користь катарського авіаперевізника експерти назвали: введення нових продуктів для пасажирів, висока якість обслуговування в польоті, інноваційність, а також те, що авіакомпанія намагалася не зупиняти перевезення в період пандемії.

Air New Zealand перемістилася на друге місце.

Загалом топ-10 рейтингу має такий вигляд:

Qatar Airways

Air New Zealand

Singapore Airlines

Qantas

Emirates

Cathay Pacific

Virgin Atlantic

United Airlines

EVA Air

British Airways

Крім того, Qantas була названа авіакомпанією з найкращими кімнатами відпочинку в аеропортах, Singapore Airlines відзначена за найкраще обслуговування в першому класі, а Virgin Australia – за найкращі екіпажі.

Названо також найкращі бюджетні авіакомпанії Європи, Азіатсько-Тихоокеанського регіону і обох Америк. Ними стали EasyJet, Jetstar і Southwest.

Як ми писали, Lufthansa тепер звертатиметься до пасажирів гендерно-нейтрально, більше не вживаючи ніяких «пані та панове».