У Гаїті затримали нових підозрюваних у вбивстві президента

У Гаїті затримали ще трьох підозрюваних у вбивстві президента країни Жовенеля Моіза. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Деталі

Йдеться, зокрема, про двох поліцейських, сказав представник поліції. Він зазначив, що ще семеро співробітників поліції “поміщені в ізоляцію”, про їх затримання поки не йдеться.

15 липня правоохоронні органи Гаїті повідомляли про 23 затриманих підозрюваних, серед яких були 18 найманців з Колумбії і двоє громадян США гаїтянського походження.

Нагадаємо

Моїза, який обіймав пост президента з 2017 року, застрелили невідомі, які увірвалися в його резиденцію в ніч на 7 липня. Під час нападу також була важко поранена його дружина Мартін, зараз вона знаходиться на лікуванні у Флориді.

Після вбивства Моїза на Гаїті оголосили військовий стан і закрили кордони. Таке рішення в.о. прем’єр-міністра Клод Жозеф в зверненні до громадян пояснив тим, що не хоче, щоб країна занурилася в хаос. За його словами, це дасть можливість наділити поліцію і військових додатковими повноваженнями щодо забезпечення дотримання закону.

Пізніше The Guardian повідомило, що влада ідентифікувала 28 осіб, причетних до нападу. З них 26 — громадяни Колумбії, ще двоє — громадяни Гаїті американського походження. Глава поліції Гаїті Леон Чарльз заявляв, що в ході операції по затриманню трьох підозрюваних застрелили, ще 17 осіб були заарештовані. Одинадцять підозрюваних у вбивстві президента Гаїті Жовенеля Моїза були затримані на території представництва Тайваню в цій країні.

10 липня влада Гаїті звернулась до ООН з проханням ввести війська в країну.