Принц Гаррі вирішив заробити на власній біографії: пише мемуари

36-річний принц Гаррі, схоже, вирішив наслідувати приклад своєї дружини, 39-річної Меган Маркл, і спробувати свої сили в літературі. Нагадаємо, що недавно герцогиня Сассекському випустила дитячу книгу під назвою "Лавка". Герцог же Сассекському хоче взятися за автобіографію.

Як повідомляє агентство AP, принц вже працює з видавництвом Penguin Random House над книгою, яку в релізі описують як "інтимні і щирі мемуари".

"Принц Гаррі вперше поділиться вичерпним розповіддю про свій досвід, пригоди, втрати і життєві уроки, які допомогли йому сформувати особистість. Мемуари будуть охоплювати його життя в очах громадськості з дитинства до наших днів, в тому числі його відданість службі, військовий обов'язок, який двічі привів його на передову в Афганістані, і радість, яку він знайшов в тому, що став чоловіком і батьком,"- також говориться в релізі.

Видавці також обіцяють, що за всіма подіями, які, як здається, всім давно відомі, читач зможе побачити надихаючу, сміливу і надихаючу людську історію.

Принц Гаррі випустив і особисте звернення, в якому пояснив, чому вирішив взятися за мемуари.

"Я пишу це не як принц, яким народився, а як людина, яким я став. Протягом багатьох років мені доводилося грати різні ролі, і я сподіваюся, що, розповідаючи свою історію - злети і падіння, помилки, витягнуті уроки, - я можу показати, що незалежно від того, звідки ми родом, у нас більше спільного, ніж ми думаємо. Я глибоко вдячний за можливість поділитися тим, що я дізнався за своє життя, і дуже радий, що люди отримають точний і повністю правдива оповідь про моє життя з перших рук,"- заявив Гаррі.

За даними видання Page Six, рукопис мала бути здана в серпні, але терміни змістили до жовтня цього року.

Очікується, що мемуари вийдуть у 2022 році, і принц Гаррі пожертвує виручені кошти на благодійність. Точна сума контракту не розголошується, але інсайдери кажуть, що принц міг отримати близько 20 мільйонів доларів. Daily Mail повідомляє, що принц Гаррі таємно працює над книгою вже близько року. Свого батька принца Чарльза він не повідомив про свої плани.

Хоча точний зміст книги ще невідомо, публіка вже ворожить, про які ж значимі події в історії сучасної британської монархії докладно розповість принц Гаррі. Таких тем предостатньо: від загибелі його матері принцеси Діани до скандального "Мегзіта" - від'їзду Гаррі і Меган в США, де вони потім дали інтерв'ю Опрі Уїнфрі і викрили монархію. Це інтерв'ю, до речі, недавно номінували на "Еммі".

"Інсайдери вже обговорюють, наскільки детально він розповість про свою сім'ю після серйозної сварки з Вільямом і гучного інтерв'ю Опрі, де він заявив, що Вільям і Чарльз перебувають в пастці своїх ролей. В останній раз він бачив Вільяма кілька тижнів тому на відкритті пам'ятника Діані. Незважаючи на те, що він виглядав веселим разом з Вільямом, він стрибнув в літак в той же день, щоб відправитися додому,"- поділилося одне з джерел.