У Британії жінку підозрюють в афері з діамантами на понад 5,7 млн доларів

У Великій Британії жінку підозрюють у крадіжці за змовою низки діамантів вартістю 4,2 млн фунтів (понад 5,7 млн доларів). Прокурори вважають, що вона підмінила камені під час їх оцінювання, позаяк вона нібито видавала себе за експерта з діамантів.

Як повідомляє BBC, 60-річна Лулу Лакатош видавала себе за й нібито досліджувала камені в одному з ювелірних магазинів у центральній частині Лондона й викрала сім діамантів.

Прокурори зазначили, що діаманти викрала 10 березня 2016 року уродженка Румунії Лулу Лакатош, яка проживала на території Франції, й нібито діяла у змові з іншими особами. Сама підозрювана заперечує факт злочину.

У суді зазначили, що у лютому 2016 року голова ювелірної компанії Boodles Ніколас Вейнрайт провів зустріч із людиною, яка назвала себе "Саймон Глас". Співрозмовник заявив, що зацікавлений у купівлі дорогоцінних діамантів для інвестування.

Зокрема до переліку каменів, загальною вартістю 4,2 млн фунтів стерлінгів (понад 5,7 млн доларів), входив 20-каратний діамант у формі серця вартістю понад 2,2 мільйона фунтів стерлінгів (близько 3 млн доларів) і трикаратний рожевий діамант у формі груші вартістю 1,1 мільйона фунтів (1,5 млн доларів).

"Коли експертиза була завершена, коробочки з каменями помістили до сумки, схожої на портмоне, яку застібали на замок", — повідомили у суді.

Лакатош заарештували у Франції за європейським ордером на арешт у вересні 2020 року перед екстрадицією до Великої Британії. Наразі судовий процес у справі триває.

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!