Безос пожертвує по $100 мільйонів журналісту і шеф-кухарю

Як передає Укрінформ, про це повідомляє CNN.

Безос сказав, що Джонс і Андрес можуть робити зі своїми 100 млн дол. «все, що хочуть».

Гроші, за словами Безоса, були пов'язані з «несподіваною» благодійною ініціативою, яку він хотів оголосити, під назвою «Премія за мужність і ввічливість». Вона спрямована на вшанування тих, хто «продемонстрував хоробрість» і спробував об'єднати світ, у якому відбуваються розбіжності.

«Нам потрібні об'єднувачі, а не наклепники. Нам потрібні люди, які завзято сперечаються і жорстко діють відповідно до того, у що вони вірять. Але вони роблять це завжди чемно і ніколи не нападають на людей. На жаль, ми живемо у світі, де це занадто часто не так. Але у нас є зразки для наслідування», - сказав Безос.

Кореспондент CNN Ван Джонс, коментуючи нагороду, сказав, що «іноді мрії збуваються». Шеф-кухар Андрес, який доклав зусиль для того, щоб нагодувати нужденних у всьому світі, сказав, що нагорода сама по собі «не може прогодувати світ», проте «це початок нової глави для нас».

Як повідомлялося, компанія Blue Origin, заснована американським мільярдером Джефом Безосом, у вівторок провела успішний запуск космічного корабля New Shepard з чотирма астронавтами-туристами на борту і повернула пілотовану капсулу на парашуті.