Безос заснував премію Courage and Civility Award, яка складає $100 млн: одним з перших лауреатів став кореспондент CNN

Засновник Amazon і найбагатша людина у світі Джефф Безос після польоту у космос 20 липня заявив, що планує передати кореспонденту CNN Ван Джонсу і шеф-кухарю Хосе Андресу по $100 млн в межах нової ініціативи Courage and Civility Award («Премія за мужність і ввічливість»).

За словами Безоса, гроші будуть надані в межах «благодійної ініціативи», яка має на меті вшанувати тих, хто «продемонстрував особисту відвагу і спробував об'єднати світ, який роздирають розбіжності».

Лауреати премії можуть направити гроші на будь-яку благодійну справу на свій розсуд.

«Нам потрібні люди, які об'єднують, а не розповсюджують наклепи. Нам потрібні люди, які завзято сперечаються і жорстко діють відповідно до того, у що вони вірять. Але вони роблять це завжди чемно і ніколи не нападають на інших людей. На жаль, ми живемо у світі, де це рідкісна якість. Але у нас є зразки для наслідування», – цитує Безоса CNN.

Кореспондент CNN Ван Джонс, коментуючи нагороду, сказав, що «іноді мрії збуваються». Ван Джонс є засновником некомерційної організації Dream Corps, яка опікується реформою кримінального судочинства у США.

Шеф-кухар Андрес,Читати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/190374/2021-07-21-bezos-zasnuvav-premiyu-courage-and-civility-award-yaka-skladaie-100-mln-odnym-z-pershykh-laureativ-stav-korespondent-cnn/