Мін'юст Білорусі подав позов про ліквідацію «Білоруської асоціації журналістів»

Міністерство юстиції Білорусі звернулося до суду з позовом про ліквідацію «Білоруської асоціації журналістів» (БАЖ).

Пресслужба відомства повідомила, що через порушення законодавства про громадські об'єднання БАЖ було винесено письмове попередження, однак об'єднання нібито «не вжило заходів щодо усунення порушень, що неприпустимо».

«Міністерство юстиції подало до Верховного суду позовну заяву про ліквідацію даного громадського об'єднання», – говориться у повідомленні.

Голова «Білоруської асоціації журналістів» Андрій Бастунець назвав дії влади «зачисткою».

«Мін'юст навіть не намагається хоча б дотримуватись пристойності. Зачистка, так. Але я повсякчас повторюю: Сьогодні право нас не захищає, сьогодні ми захищаємо право. Тому, незважаючи на очевидність ситуації і, здавалося б, її безнадійність, ми будемо правовими методами захищати "БАЖ" і право. У тому числі, в суді», – цитує Бастунця Telegram-сторінка БАЖ.

У червні 2021 року Мін'юст Білорусі розпочав перевірку діяльності «Білоруської асоціації журналістів», вимагаючи від «БАЖ» надати протягом двох днів «тисячіЧитати все за адресою:https://detector.media/community/article/190388/2021-07-21-minyust-bilorusi-podav-pozov-pro-likvidatsiyu-biloruskoi-asotsiatsii-zhurnalistiv/