Лувр і галерея Уффіці подали до суду на Pornhub через еротичні аудіогіди

Pornhub створив еротичні аудіогіди для шести великих музеїв світу. Їх озвучила порноактриса і амбасадор бренду Аса Акіра.

Французький музей Лувр і галерея Уффіці у Флоренції подали позови до власників сайту Pornhub через онлайн-гіди, повідомляє Daily Mail.

Pornhub створив тематичні аудіогіди під назвою «Класична оголена натура» для шести найбільших музеїв світу, аби «спонукати людей частіше відвідувати художні інституції та уважніше вивчати класичні твори».

Лувр і галерея Уффіці звинувачують Pornhub у порушенні їхніх прав.

Представники музеїв вимагають, аби компанія видалила з сайту цифрові копії робіт, оригінали яких перебувають в експозиції цих установ.

«Pornhub отримав повідомлення від наших юристів. Ми очікуємо, що роботи будуть негайно зняті», - заявив представник Лувру.

У галереї Уффіці зазначили, що, згідно з італійським законодавством, музей повинен дати згоду на використання творів із його колекції з комерційною метою. Однак галерея Уффіці такої згоди не давала. У музеї впевнені, що порносайт використовує шедеври класичного мистецтва для реклами.

Обрані витвори мистецтва та скульптури можна переглянути онлайн або особисто відвідавши зали Лувру, музею д'Орсе, галереї Уффіці, Метрополітен-музею, Лондонської національної галереї та музею Прадо.