У Китаї внаслідок повені загинули 33 людини

Внаслідок повені у провінції Хенань у центральному Китаї постраждали близько трьох мільйонів людей. Ще 33 людини — загинули.

Про це повідомила місцева влада, передає CGTN.

Сильні дощі, які почались у провінції 20 липня, призвели до руйнівної повені. Потоки води затопили вулиці, тунелі, підземку та метрополітен. Місцевій владі довелося повністю призупинити роботу метро, яке складається зі 153 станцій.

Повінь завдала шкоди інфраструктурі та посівам. Дощі тривають і досі, що заважає проведенню рятувальних операцій та прибиральних робіт.

Громадськість звертає увагу на те, що китайські мегаполіси, які суттєво розрослися, мають застарілу систему дамб та водосховищ.

У соцмережах жителі Чженчжоу публікують відео із затопленими автомобілями, вагонами метро та проваленим асфальтом. Тільки за одну добу в місті випало від 250 до 329 мм опадів, тоді як в регіоні — від 50 до 90 мм.

Breaking: Radio Free Asia reports that almost the entire city of Zhengzhou, which has a population of over 10 million, is flooded due to heavy rain. Videos on social media are showing dead bodies floating in floodwaters. pic.twitter.com/eIaEU0QNUz

— PM Breaking News (@PMBreakingNews) July 20, 2021

Breaking: Major flooding is occurring due to heavy rain in Zhengzhou, China. The city recorded the highest single-day rainfall on record. pic.twitter.com/hiEAWjYd78

— PM Breaking News (@PMBreakingNews) July 20, 2021

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS