"Усіх впускати і нікого не випускати": Мальдіви вводять податок на виліт з островів

Уряд Мальдівської республіки прийняв поправку до Податкового кодексу, згідно з якою з усіх хто виїжджатиме з островів буде стягуватися податок. Він буде включений у вартість квитка. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Raajje

Вказано, що документ набуде чинності з 1 січня 2022 року. "Податок на виїзд буде стягуватися з 1 січня 2022 роки замість аеропортового збору з усіх пасажирів, що вилітають з Мальдівських островів, за винятком дітей до двох років і осіб з дипломатичною недоторканністю", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що всі податки, що стягуватимуться з туристів, повинні бути оплачені в доларах США. Відповідно до поправки, як з місцевих жителів, так і з іноземців, які подорожують бізнес-класом, стягуватиметься плата в розмірі 60 доларів. Крім цього, з тих, хто подорожує першим класом - 90 доларів США.

Водночас туристи, які користуються економ-класом повинні будуть сплатити податки в розмірі 30 доларів, а мальдівці - 12. До того ж, розмір податку становитиме 120 доларів для мандрівників, які виїжджають на приватних літаках.