Російські війська за 330 км від Львова

Фотозвіт із прибуттям російських військових та техніки поширило Міністерство оборони Республіки Білорусь, пише Dailylviv.

Наприкінці червня волонтери білоруської редакції міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm (головний редактор якої, журналіст Денис Івашин, 12 березня 2021 був заарештований КДБ Білорусі та досі перебуває за ґратами як політичний в’язень системи Лукашенка) опублікували нове OSINT-дослідження на тему запланованих біля кордонів України і НАТО російських навчань «Захід-2021».

У дослідженні розкривалися дані про вузлові станції та залізничні ешелони, якими планується масштабне перекидання техніки РФ у Білорусь. Інформація вийшла білоруською мовою та була перекладена ще 11 мовами сайту міжнародної спільноти InformNapalm.

Продовжуємо стежити за діями російських агресорів на всіх напрямках. Нагадаємо, що місто Брест стало одним із центрів протестів у Білорусі в 2020–2021 роках. Прибуття російських військових може нести певну додаткову загрозу для цивільного населення, бо режим Лукашенка може додатково посилити репресії, щоб придушити будь-які невдоволення та продемонструвати своїм російським партнерам, що він повністю контролює ситуацію.