Лукашенко передав частину повноважень уряду та органам на місцях: що зміниться

Самопроголошений президент Білорус Олександр Лукашенко передав частину президентських функцій уряду країни органам влади на місцях. Зміни стосуються питань приватизації державної власності.

Про це повідомляє пресслужба самопроголошеного очільника Білорусі.

Зазначається, що 22 липня Лукашенко підписав декрет, за яким частина президентських функцій, що стосуються приватизації державної власності, передається уряду і місцевим органам влади.

Також у декреті підкреслюється, що у разі якщо акції зазначених ВАТ перебувають у власності адміністративно-територіальних одиниць, функції за погодженням передаються “облвиконкомам і Мінському міськвиконкому”.

Отож, функції глави держави “за погодженням емісії додаткових випусків акцій, створених у процесі приватизації відкритих акціонерних товариств, що переробляють сільськогосподарську продукцію, акції яких перебувають у власності Республіки Білорусь” перейшли до уряду Білорусі.

У Білорусі вводитимуть надзвичайний стан через масові заворушення: Лукашенко підписав закон

Отже, самопроголошений очільник білорусі вніс зміни до свого ж декрету від 20 березня 1998 року “Про приватизацію державної власності в Республіці Білорусь”.

Раніше стало відомо, що Лукашенко планує переглянути масштаби дипломатичних місій у країнах Європи. Він переконаний, що в деяких країнах можна залишити по одному дипломату, який житиме в орендованій квартирі.

Як відомо, Білорусь призупиняє свою участь в ініціативі ЄС”Східне партнерство”. Також країна починає реалізацію процедури припинення дії угоди про реадмісію з Європейським союзом.

Натомість МЗС України переконані, що рішення влади Білорусі вийти зі “Східного партнерства” суперечить інтересам білоруського народу.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.