Ізраїль завдав удару по підземним об'єктам ХАМАС

Армія Ізраїлю завдала удару по військовим об'єктам палестинського руху ХАМАС, розташованих під землею, повідомили збройні сили країни в Twitter, передає УНН.

Деталі

Як заявила Армія оборони країни, терористи з Сектора Газа продовжують атакувати жителів Ізраїлю за допомогою організації безладу на кордоні, запуску ракет і повітряних куль з вибухівкою.

Цитата

“У відповідь на ракетний обстріл цього вечора ми нанесли удар по підземному цеху по виробництву ракет ХАМАС”, — сказано в повідомленні збройних сил Ізраїлю.

Доповнення

Крім того, цілями удару стали розташовані під землею склади зброї, навчальний комплекс і тунелі для терористів, додали у відомстві.

Контекст

Незадовго до оголошення про удар у відповідь 12 вересня збройні сили Ізраїлю повідомили, що з території Сектора Газа випущена ракета, націлена на південь країни. “Система ППО „Залізний купол“ перехопила її в повітрі”, — повідомлялося далі.

Напередодні Ізраїль вже оголошував про відповідні удари слідом за атаками з території Сектора Газа. Тоді збройні сили країни обстріляли склад, кулеметні точки і військовий комплекс руху ХАМАС, уточнили в відомстві.