Папа Римський Франциск зустрівся із Вселенським Патріархом Варфоломієм

Про це передає Укрінформ із посиланням на VaticanNews.

На площі Героїв Будапешта Папа Франциск провів Святу Месу, якою завершився 52-й Міжнародний Євхаристійний Конгрес. На богослужінні були присутні представники влади та різних конфесій, зокрема і Вселенський патріарх Варфоломій.

Також зазначається, що вранці Святійший Отець провів у розташованому поручі з площею Музеї мистецтв приватні зустрічі з Президентом Угорщини Яношем Адером і Прем’єр-міністром Віктором Орбаном, з єпископами Угорщини та окрему зустріч із представниками інших християнських конфесій і єврейських спільнот.

Перед початком Святої Меси Святіший Отець проїхав панорамним автомобілем між секторами з паломниками на площі та прилеглих вулицях, вітаючи та благословляючи їх.

"Серед розмаїтих прапорів не бракувало також і українських. На богослуженні були присутні представники влади та інших конфесій, зокрема, Константинопольський патріарх Вартоломей І. Святу Месу, що згуртувала вірних з усього світу, співслужили єпископи з усіх частин світу, які брали участь у Міжнародному Євхаристійному Конгресі, та кілька сотень священиків", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, сьогодні зранку Папа Римський Франциск прибув до Угорщини.

Як повідомляє Релігійно-інформаційна служба України, після завершення Святої Меси Папа від’їхав до аеропорту, звідки відлетів до Словаччини.

Візит Папи Римського Франциска до Угорщини - це його 34-а Апостольська подорож.