В Ізраїлі повідомили про обстріл з боку сектора Газа «три ночі поспіль»

Ізраїль звинуватив рух ХАМАС в триваючих третій день ракетних обстрілах з боку сектора Газа. Про це йдеться в заяві армійської пресслужби, розміщеному в Twitter, передає УНН.

Цитата

“Терористи в Газі вже три ночі поспіль обстрілюють Ізраїль ракетами, наражаючи на небезпеку життя людей в Газі та Ізраїлі. У відповідь ми нанесли удар по чотирьом об’єктам ХАМАС, які використовувалися для військових навчань, а також по збройової майстерні і по входу в підземний тунель терористів”, — сказано в повідомленні.

Деталі

Крім того, в Армії оборони Ізраїлю заявили про поразку військового поста ХАМАС і кулеметної точки за допомогою винищувачів. “Наші винищувачі вразили військовий пост ХАМАС і кулемет, який був використаний для обстрілу Ізраїлю”, — повідомили там.

Контекст

11 вересня Армія оборони Ізраїлю заявила про випущені ракети в бік Ізраїлю з території сектора Газа. Тоді ізраїльтяни відповіли ударами по кулеметної точки, складу і військовому комплексу ХАМАС.

На наступний день у відповідь на обстріли з боку сектора Газа було завдано ударів по підземному цеху по виробництву ракет ХАМАС. Крім того, цілями удару стали розташовані під землею склади зброї, навчальний комплекс і тунелі для терористів, додали в армійській прес-службі.