Росія поставить Білорусі озброєння більш ніж на мільярд доларів - Лукашенко

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь планує закупівлю російського озброєння більш ніж на 1 мільярд доларів.

Про це Лукашенко заявив під час навчання «Захід-2021» на Обуз-Лісновському полігоні під Барановичами, повідомляє Українська правда з посиланням на видання БЕЛТА і «Бєларусь сегодня»

Лукашенко розповів, що на переговорах у Кремлі він і Володимир Путін приділили багато уваги питанням оборони і безпеки, обговорювали перспективи поставок комплексів C-400 в Білорусь.

«Затягла конкретика: від будівництва об'єктів, – в тому числі космодром Східний, – закінчуючи питанням озброєнь. Ми обговорювали ці проблеми», – сказав Лукашенко.

Він зазначив, що «зараз комплексами С-300 повністю перекрито західний напрямок Білорусі, але у нас додався південний напрямок».

Лукашенко зазначив, що завершився перший етап спільних навчань «Захід-2021». З його закінченням, завершуються збори для військовослужбовців територіальних військ.

«Це один із найважливіших заходів підготовки збройних сил, який проводиться на тлі безперервної гібридної агресії з боку Заходу щодо Білорусі й Росії. Ми бачимо нові ризики і виклики на заході Союзної держави, загострення обстановки на кордонах держав – членів ОДКБ», – заявив Лукашенко.

«І нехай ніхто навіть не сумнівається, що ми – білоруси, росіяни, казахи, громадяни інших держав, що входять в ОДКБ, – готові зробити все для збереження регіональної безпеки, миру в рідній Вітчизні», – сказав він.