У Путіна прокоментували терміни політичної інтеграції Росії і Білорусії

Спікер Путіна Пєсков заявив, що політична інтеграція Росії і Білорусії теоретично можлива. Союзні програми двох країн містять прикладні рішення, які спрямовані на поліпшення життя народів обох країн.

Політична інтеграція Росії і Білорусії теоретично можлива, але зараз про неї не йдеться. Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков. Спікер Путіна нагадав про слова глав двох держав Володимира Путіна і Олександра Лукашенка за підсумками переговорів у Кремлі 9 вересня, які "досить докладно розповіли про міф подальшої політичної інтеграції".

Політичну інтеграцію зараз ніхто не готує, тому що це зовсім інший рівень інтеграції, до якого країни поки не готові, запевнив представник Кремля. Зараз всі зацікавлені в тому, і обидві країни будуть у вигоді, якщо будуть реалізовані 28 програм зі співробітництва. "Не потрібно шукати щось там під сукном, тому що прийняття 28 союзних програм не означає їх моментальну реалізацію. Для того, щоб їх реалізувати, має бути ще титанічна робота. Нам потрібно буде якось приводити у відповідність з цими програмами законодавство, кожна країна повинна буде працювати зі своїм парламентом, потрібно буде приймати закони, підзаконні акти і так далі, тобто нас ще чекає дуже довгий шлях", - пояснив Пєсков, повідомляє ТАСС.

Нагадаємо, в російській компанії "Газпром" заявили, що будівництво газопроводу "Північний потік-2", який має на меті доставляти газ до Європи в обхід України, завершене. Також раніше Дмитро Пєсков, представник президента РФ Володимира Путіна, оцінив стурбованість Києва будівництвом газопроводу в Європу в обхід України.