Білорусь розмістить зенітні ракетні комплекси С-400 на кордоні з Україною — Лукашенко

Олександр Лукашенко заявив, що куплені у Росії зенітні ракетні комплекси С-400 розмістять зокрема й на кордоні з Україною.

Про це передає «Єврорадіо».

За словами Лукашенка, Білорусь планує закупити в Росії озброєння на понад 1 мільярд доларів. У межах угоди країна може отримати й зенітні ракетні комплекси С-400.

Також він додав, що Білорусь уже повністю перекрила комплексами С-300 західний кордон, проте тепер додався ще й південний напрямок.

«Нас починають з півдня підігрівати. Ми повинні готуватися — 1200 кілометрів кордону з Україною. Тому нам доведеться закривати й цей периметр. І ми вели якраз мову про те, що С-400 нам знадобиться», — сказав Лукашенко.

С-400 — російська зенітно-ракетна система великого і середнього радіуса дії. Ця система забезпечує оборону об’єктів від нападу з повітря.

Вона здатна вражати повітряні цілі на відстані до 400 кілометрів і висоті до 30 кілометрів. При цьому мінімальна дальність ураження становить усього два кілометри.

Нагадаємо, 9 вересня Лукашенко їздив до Москви на зустріч з лідером Росії Володимиром Путіним. Політики обговорили 28 програм щодо уніфікації законодавства двох країн, побудову єдиних фінансових та енергетичних ринків, промислової та сільськогосподарської політики тощо. Детальніше про це читайте тут.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS