Лукашенко планує розмістити ракетні комплекси на кордоні з Україною

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що куплені у Росії зенітні ракетні комплекси С-400 розмістять зокрема й на кордоні з Україною.

Про це повідомляє "Єврорадіо".

За словами Лукашенка, Білорусь планує закупити в Росії озброєння на понад 1 мільярд доларів. У межах угоди країна може отримати й зенітні ракетні комплекси С-400.

Самопроголошений президент повідомив, що Білорусь уже повністю перекрила комплексами С-300 західний кордон, проте тепер додався ще й південний напрямок.

Нас починають з півдня підігрівати. Ми повинні готуватися — 1200 кілометрів кордону з Україною. Тому нам доведеться закривати й цей периметр. І ми вели якраз мову про те, що С-400 нам знадобиться, - сказав Лукашенко.

Зазначимо, що С-400 — російська зенітно-ракетна система великого і середнього радіуса дії. Ця система забезпечує оборону об'єктів від нападу з повітря. До того ж, вона здатна вражати повітряні цілі на відстані до 400 кілометрів і висоті до 30 кілометрів. При цьому мінімальна дальність ураження становить усього два кілометри.