Американський генерал розповів про наслідки війни США з Росією або Китаєм

Вашингтон не повинен допустити війни з Російською Федерацією або Китаєм. Таке зіткнення зруйнує світ і світову економіку.

Про це заявив заступник глави Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США генерал Джон Хайтен у подкасті інституту Брукінгса на YouTube.

«Що стосується великих держав, нашою метою має бути ніколи не допустити війни з Китаєм, ніколи не допустити війни з Росією, тому що це буде жахливим днем ​​для планети, жахливим днем ​​для наших країн. Він зруйнує світ, зруйнує світову економіку», - сказав Хайтен.

За словами генерала, Москви і Вашингтон «мають фундаментальну загальну мету – ніколи не починати війну одне з одним». «Бо війна із застосуванням ядерної зброї – це дуже погано», - уточнив він.

За даними видання kommersant, у 2020 році військові витрати у світі перевищили $1,98 трильйонів. Серед лідерів за витратами були Росія, Китай і США.

Нагадаємо, відомий російський ультраправий Дмитро Дьомушкін повідомив, що в лютому 2014 віце-прем’єр РФ пропонував йому стати мером одного з міст на українському Донбасі. Таким чином, війна на Сході України готувалася ще до незаконної окупації Криму.

Раніше новий виконуючий обов’язки міністра оборони США Крістофер Міллер виступив із пропозицією щодо участі військових США у військових конфліктах. Він закликав зупинити усі війни.

Політичний експерт Ярослав Войтко у коментарі Ua.News зазначив, що Росія перетворилася на державу-терориста, але велика війна Кремлю невигідна.