Російський літак вторгся в повітряний простір Японії: подробиці

Російський військовий літак вторгся в повітряний простір Японії. Уряд країни «сонця, що сходить» подав рішучий дипломатичний протест.

Про це повідомляє NHK.

Міністерство оборони Японії уточнило, що російський Ан-26 двічі увійшов у повітряний простір над східним краєм півострова Сіретоко в префектурі Хоккайдо вранці в неділю.

Японці негайно відреагували, і підняли в небо свої винищувачі. Які по радіозв'язку змусили російський літак покинути їх територію.

За словами генерального секретаря Кабінету Міністрів Като Кацунобу, уряд заявив протест РФ через високопоставлених дипломатів в Токіо і Москві, закликавши російську сторону не допускати повторення цієї ситуації.

Раніше ми писали, що російський військовослужбовець загинув в результаті підриву автомобіля в Сирії. За версією російських спецслужб, вибух стався в сирійській провінції Хомс 9 вересня, коли російська військова поліція вела розробку маршруту прямування гуманітарної колони.

Автомобіль підірвався на вибуховому пристрої, встановленому на узбіччі. Російський військовий перебував у кабіні авто і отримав важкі поранення, від яких помер, незважаючи на надану медичну допомогу.