На два штати США обрушився шторм «Ніколас»: які наслідки

Тропічний шторм «Ніколас» обрушився на Техас і Луїзіану в США. В результаті 250 тисяч будинків залишилися без електрики.

Як повідомляє NBC News, за даними Національного центру ураганів, «Ніколас» посилився до урагану категорії 1, перед тим, як вночі обрушитися на берег в східній частині півострова Матагорда в Техасі зі швидкістю вітру 75 миль в годину.

Увечері у вівторок шторм знаходився в 50 милях на схід від Г'юстона і повільно рухався в бік Луїзіани з вітром зі швидкістю 40 миль на годину.

У Г'юстоні скасували заняття в школах. Також закрили центри тестування і вакцинації від коронавірусу. Концерт Гарі Стайлса, запланований на вечір понеділка в Г'юстоні, також довелося скасувати через погодну загрозу.

Синоптиків турбує, як повільно рухається шторм. Очікується, що в середу він повинен вщухнути. Однак у четвер очікується невеликий рух. Шторм супроводжується сильними дощами, що може викликати повені.

Губернатор Луїзіани Джон Бел Едвардс оголосив надзвичайний стан перед початком шторму. Мер озера Чарльз Нік Хантер закликав жителів серйозно поставитися до шторму.

«Надія і молитва - не найкращий план гри», - сказав він.

Очікується, що шторм також обрушиться на південні райони Міссісіпі і південні райони Алабами.

Раніше ураган «Іда» в Луїзіані (США) призвів до жертв і значних руйнувань.

У Новому Орлеані через наслідки після урагану «Іда» вирішили ввести загальний комендантську годину. У понеділок, 30 серпня, під час проливних дощів, викликаних ураганом, загинуло двоє людей, ще не менше 10 постраждали через обвалення ділянки шосе у Люсдейла, штат Міссісіпі.

Мер Нью-Йорка Білл де Блазі оголосив надзвичайну ситуацію через сильні дощі, які призвели до повеней і затоплень в місті.