Розслідувачі OCCRP припинили роботу в Росії

Центр з дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP) повідомив, що повністю припинив роботу в Росії через «кампанію Кремля проти незалежної журналістики».

Головний редактор OCCRP Дрю Салліван заявив, що робота в Росії «може принести місцевим журналістам більше шкоди, ніж користі».

«Це не означає, що ми припинимо писати про масштабну корупцію в цій країні. Просто ми розуміємо, що уряд, за своїм звичаєм, каратиме своїх же громадян за співпрацю з нами», – заявив Салліван.

За останні місяці більшість російських партнерів OCCRP внесли до списку «іноземних агентів» або «небажаних організацій». Отримавши такий статус ЗМІ мають дотримуватися жорстких вимог, які заважають працювати. Багато таких медіа змушені були закритися.

Співзасновник і директор з інновацій OCCRP Пол Раду повідомив, що журналісти продовжать випускати розслідування про Росію.

«Російський уряд – великий гравець, який активно поширює корупцію і дезінформацію, регіонально і на міжнародному рівні, і намагається дестабілізувати інші країни. Ми не будемо це замовчувати», – каже Раду.

РосійськимЧитати все за адресою:https://detector.media/community/article/192020/2021-09-15-rozsliduvachi-occrp-prypynyly-robotu-v-rosii/