Російський президент хворий на рак: однокурсник Путіна розповів подробиці

Російський президент Володимир Путін, не виключено, хворіє на рак. Очільник Кремля підтримує здоров'я за допомогою інтенсивної терапії.

Президент РФ Володимир Путін, ймовірно, хворий на рак. Про це розповів розвідник, майор КДБ та однокурсник Путіна по інституту зовнішньої розвідки Юрій Швець, інформує Апостроф.

За словами ексрозвідника, який нині має американське громадянство та працює у сфері збору інформації та оцінки комерційних ризиків для компаній, що збиралися вести бізнес в Росії, хворому на рак Путіну доводиться підтримувати себе за допомогою інтенсивної терапії. Його лікують дуже сильними засобами, розповів Юрій Швець, додавши, що інколи хвороба входить в ремісію і тоді російському лідеру стає значно краще. За візуальними спостереженнями офіцера, полегшення відбулося буквально за два тижні до зустрічі з Байденом в Женеві, тобто на початку червня. "До сих пір триває ця ремісія, як довго триватиме - знає тільки Господь Бог", - розповів Швець.

За інформацією Швеця, Путін хворіє на рак товстої кишки. Але при сучасних методах лікування і можливостях глави Кремля не варто сподіватися, що хвороба його "з'їсть". Розвідник розповів, що у його знайомого з досить поважним віком виявили це захворювання та зробили операцію. "З того часу минуло років 15, а він себе почуває цілком нормально", - розповів розвідник.

ASPI news інформувало, що президент РФ Володимир Путін пішов на самоізоляцію. У його оточенні зафіксували випадки корановірусної хвороби COVID-19. Також нагадаємо, що один з найбільш одіозних російських пропагандистів, генеральний директор інформагентства "Россия сегодня", затятий українофоб Дмітрій Кисельов потрапив до лікарні з коронавірусом.