Стан Саакашвілі у в’язниці через голодування значно погіршився

NTA

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі вже десятий день голодує у в’язниці Руставі, куди його відправили після затримання у Тбілісі. Його лікар Ніколоз Кіпшидзе заявив, що стан Саакашвілі погіршується.

Про це повідомляє Грузія Online.

За словами лікаря, який сьогодні відвідав арештованого Саакашвілі, грузинський екс-президент відмовляється вживати мед з соком, який йому пропонують у в’язниці. Наразі Саакашвілі вживає лише воду.

Кіпшидзе зазначив, що Саакашвілі хворіє на рідкісне захворювання крові – таласемію. Хворим на таласемію категорично забороняється голодувати.

За домовленістю між владою та опозицією, якщо на місцевих виборах правляча партія “Грузинська мрія” набирає менше 43% голосів, то в країні проходять позачергові парламентські вибори. Однак правлячій партії вдалося здобути понад 46%.

Нагадаємо, що експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі повернувся до Тбілісі, попри те, що там його засуджено до 3 років ув’язнення. Перед цим Саакашвілі заявляв, що хоче повернутися до Грузії напередодні місцевих виборів в країні. Уже ввечері 1 жовтня прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі оголосив, що Саакашвілі затримали правоохоронці.

Президент Володимир Зеленський заявив, що буде домагатися повернення в Україну затриманого у Грузії Міхеіла Саакашвілі.

Згодом віцепрем’єрка Грузії Тея Цулукіані сказала, що не планують передавати Україні затриманого Міхеіла Саакашвілі.