США знову запускають лотерею «Green Card»

NTA

Уряд Сполучених Штатів Америки відновлює розіграш віз «Зеленої карти», які дають право на отримання статусу постійного мешканця США. Вона розпочне діяти з 2023-го року.

Про це повідомив Голос Америки. 2020-го колишній президент США Дональд Трамп призупинив програму через пандемію COVID-19.

Крім того, американські дипломатичні представництва також затримували обробку виграшних білетів на еміграцію. В результаті тисячі тих, хто має отримати право на отримання візи, очікують зараз схвалення їхньої справи.

Це викликало мітинги та протести серед охочих отримати право на проживання в США. «Беручи нові заявки, чиновники США визнають серйозне відставання в обробці нинішніх. Багато з них подали під час керування колишньої адміністрації Трампа, їх розгляд уповільнила пандемія», – зазначили в «Голосі Америки».

Раніше американський Конгрес схвалив розіграш 55 000 віз.

До речі, в серпні 2020-го посольство США в Україні поновило видачу студентських віз, утім, чинними залишилися обмеження у видачі решти типів в’їзних віз.

Нагадаємо, що вчора в аеропорт «Бориспіль» прибув літак із вантажем міжнародної технічної допомоги від США. Про неї під час робочого візиту до Вашингтону домовився президент Володимира Зеленського.

Наприкінці минулого тижня стало відомо, що рейтинг президента США Джо Байдена суттєво впав, і це сягнуло рекордних показників. Позитивно роботу американського лідера оцінюють 38% американців, негативно – 53%.